Продукція > VISHAY DALE > RCWE0402R100FNEA
RCWE0402R100FNEA
RCWE0402R100FNEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 55000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0402R100FNEA RCWE0402R100FNEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
RCWE0402R100FNEA RCWE0402R100FNEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-1761813.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/8watt .1ohms 1% 200ppm