Продукція > VISHAY DALE > RCWE0402R680FKEA
RCWE0402R680FKEA
RCWE0402R680FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.68 OHM 1% 1/8W 0402
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Resistance: 680 mOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES 0.68 OHM 1% 1/8W 0402, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Resistance: 680 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0402R680FKEA RCWE0402R680FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/8watt .68ohms 1% 100ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
RCWE0402R680FKEA RCWE0402R680FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.68 OHM 1% 1/8W 0402
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 680 mOhms