Продукція > VISHAY DALE > RCWE0402R680JKEA
RCWE0402R680JKEA
RCWE0402R680JKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.68 OHM 5% 1/8W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Resistance: 680 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.68 OHM 5% 1/8W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Resistance: 680 mOhms.