Продукція > VISHAY DALE > RCWE0402R910FKEA
RCWE0402R910FKEA
RCWE0402R910FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.91 OHM 1% 1/8W 0402
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Resistance: 910 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 0.91 OHM 1% 1/8W 0402, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.041" L x 0.022" W (1.05mm x 0.55mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Resistance: 910 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0402R910FKEA RCWE0402R910FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/8watt .91ohms 1% 100ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
RCWE0402R910FKEA RCWE0402R910FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.91 OHM 1% 1/8W 0402
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 910 mOhms