Продукція > VISHAY DALE > RCWE0603R100FNEA
RCWE0603R100FNEA
RCWE0603R100FNEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.1 OHM 1% 1/5W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 37000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: VISHAY - RCWE0603R100FNEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, RCWE Series, 0603 [Metrisch 1608], 200 mW, ± 1%, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 200mW, Widerstand: 0.1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RCWE Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0603R100FNEA RCWE0603R100FNEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.1 OHM 1% 1/5W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 100 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
RCWE0603R100FNEA RCWE0603R100FNEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/5watt .1ohms 1% 200ppm
Мінімальне замовлення: 11
RCWE0603R100FNEA RCWE0603R100FNEA Виробник : VISHAY 3169808.pdf Description: VISHAY - RCWE0603R100FNEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, RCWE Series, 0603 [Metrisch 1608], 200 mW, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCWE Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 100
RCWE0603R100FNEA RCWE0603R100FNEA Виробник : VISHAY rcwe.pdf Description: VISHAY - RCWE0603R100FNEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.1 ohm, RCWE Series, 0603 [Metrisch 1608], 200 mW, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstand: 0.1ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCWE Series
Produktbreite: 0.85mm