Продукція > VISHAY DALE > RCWE0603R240FKEA
RCWE0603R240FKEA
RCWE0603R240FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.24 OHM 1% 1/5W 0603
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 240 mOhms
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 0.24 OHM 1% 1/5W 0603, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 240 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0603R240FKEA RCWE0603R240FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.24 OHM 1% 1/5W 0603
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 240 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
RCWE0603R240FKEA RCWE0603R240FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/5watt .24ohms 1% 100ppm