Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R200JNEA
RCWE0612R200JNEA
RCWE0612R200JNEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.2 OHM 5% 1W 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RCWE0612R200JNEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, spiralförmig, 0.2 ohm, RCWE, 0612 [Metrisch 1632], 1 W, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0612 [Metrisch 1632], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstand: 0.2ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RCWE, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R200JNEA RCWE0612R200JNEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .2ohms 5% 200ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
RCWE0612R200JNEA RCWE0612R200JNEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.2 OHM 5% 1W 0612
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Part Status: Active
Resistance: 200 mOhms
Мінімальне замовлення: 8
RCWE0612R200JNEA RCWE0612R200JNEA Виробник : VISHAY VISH-S-A0013608676-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - RCWE0612R200JNEA - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, spiralförmig, 0.2 ohm, RCWE, 0612 [Metrisch 1632], 1 W
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0612 [Metrisch 1632]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCWE
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 27 шт:
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 5%
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCWE
productTraceability: No
Produktbreite: 3.2mm