Продукція > VISHAY / DALE > RCWE0612R475FKEA
RCWE0612R475FKEA
RCWE0612R475FKEA Vishay / Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 1watt .475ohms 1% 100ppm
на замовлення 4976 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.475 OHM 1% 1W 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 475 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R475FKEA RCWE0612R475FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.475 OHM 1% 1W 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 475 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Part Status: Active
Resistance: 475 mOhms