Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R681FKEA
RCWE0612R681FKEA
RCWE0612R681FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.681 OHM 1% 1W 0612
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .681ohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R681FKEA RCWE0612R681FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .681ohms 1% 100ppm
на замовлення 19900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
RCWE0612R681FKEA RCWE0612R681FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.681 OHM 1% 1W 0612