Продукція > VISHAY DALE > RCWE0805R300FKEA
RCWE0805R300FKEA
RCWE0805R300FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 300 mOhms
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.051" W (2.00mm x 1.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 300 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0805R300FKEA RCWE0805R300FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES 0.3 OHM 1% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 300 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
RCWE0805R300FKEA RCWE0805R300FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1/4watt .3ohms 1% 100ppm