Продукція > SCHAFFNER > RD5132-16-1M0
RD5132-16-1M0
RD5132-16-1M0 Schaffner
Schaffner_datasheet_RD_series-3001103.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 16A 1mH/path CURRENT-COMPENSATED
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1MH 16A 3LN TH, Packaging: Tray, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.398" (35.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 16A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 6.9mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD5132-16-1M0 RD5132-16-1M0 Виробник : TE Connectivity Schaffner RDseries.pdf Description: CMC 1MH 16A 3LN TH
Packaging: Tray
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.398" (35.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 16A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 6.9mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 400 Hz
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RD5132-16-1M0 RD5132-16-1M0 Виробник : Schaffner rd_series.pdf Common Mode Chokes Triple 1000uH 1kHz 16A 0.0069Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 110 шт:
Мінімальне замовлення: 8