RD7137-16-2M8
RD7137-16-2M8 TE Connectivity Schaffner
RDseries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 2.8MH 16A 3LN TH
Packaging: Tray
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.594" (40.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 16A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 10.7mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 1 kHz
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.8MH 16A 3LN TH, Packaging: Tray, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.594" (40.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 16A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 10.7mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 1 kHz.
Інші пропозиції RD7137-16-2M8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD7137-16-2M8 RD7137-16-2M8 Виробник : Schaffner RDseries-3001103.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 16A 2.8mH/path CURRENT-COMPENSATED