RD8127-50-1M0
RD8127-50-1M0 TE Connectivity Schaffner
RDseries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 1MH 50A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.988" (50.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 50A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 2.5mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 1 kHz
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 1MH 50A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.988" (50.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 50A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 2.5mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85480090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RD8127-50-1M0 Виробник : Schaffner rd_series-1201815.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 50A 1mH/path CURRENT-COMPENSATED