RD8127-64-0M8
RD8127-64-0M8 Schaffner EMC Inc.
RDseries.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 800UH 64A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.988" (50.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 64A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 800 µH @ 400 Hz
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 800UH 64A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.988" (50.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 64A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 1.6mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 800 µH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD8127-64-0M8 RD8127-64-0M8 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RD_series-3001103.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 64A 0.8mH/path CURRENT-COMPENSATED
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RD8127-64-0M8 Виробник : Schaffner rdseries.pdf Common Mode Chokes Dual 800uH 1kHz 64A 1.6mOhm DCR Thru-Hole
на замовлення 18 шт:
Мінімальне замовлення: 2