RD8147-16-3M0 TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK
RDseries.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK
Description: TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK - RD8147-16-3M0 - RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3MH 16A 4LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.988" (50.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 16A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 9.25mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3 mH @ 400 Hz.
Інші пропозиції RD8147-16-3M0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD8147-16-3M0 RD8147-16-3M0 Виробник : TE Connectivity Schaffner RDseries.pdf Description: CMC 3MH 16A 4LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.988" (50.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 16A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 9.25mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3 mH @ 400 Hz
товару немає в наявності
RD8147-16-3M0 Виробник : Schaffner RDseries-3001103.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 16A 3mH/path CURRENT-COMPENSATED