RDDW08F-12
RDDW08F-12 MEAN WELL
RSDW08%2CRDDW08-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC, 8W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±0.333A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 8W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±0.333A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції RDDW08F-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDDW08F-12 RDDW08F-12 Виробник : MEAN WELL RSDW08%2CRDDW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±0.333A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW08F-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSDW08,RDDW08-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER
RDDW08F-12 RDDW08F-12 Виробник : MEAN WELL RSDW08,RDDW08-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 8W 9-36Vin +/-12Vout +/-0-333mA DIP24 Is