RDDW08G-12
RDDW08G-12 MEAN WELL
RSDW08,RDDW08-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 8W 18-75Vin +/-12V +/-0-333mA DIP24 Iso
на замовлення 6 шт:
термін постачання 165-174 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 333mA, 333mA, Supplier Device Package: 24-DIP, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 8 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 50155.
Інші пропозиції RDDW08G-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDDW08G-12 RDDW08G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW08%2CRDDW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±0.333A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW08G-12 RDDW08G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW08%2CRDDW08-spec.pdf DC/DC, 8W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±0.333A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 333mA, 333mA
Supplier Device Package: 24-DIP
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 8 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV