RDDW10H-12
RDDW10H-12 MEAN WELL
RSDW10,RDDW10-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 10W 43-160V +/-12V +/-0-416mA DIP24 Iso
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Features: Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 416mA, 416mA, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 3 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 416mA, 416mA
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RDDW10H-12 RDDW10H-12 Виробник : MEAN WELL RSDW10%2CRDDW10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 43-160VDC, Вихід: ±12V/±0.416A, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW10H-12 RDDW10H-12 Виробник : MEAN WELL RSDW10%2CRDDW10-spec.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 43-160VDC, Вихід: ±12V/±0.416A, ізоляція 3000VDC, корпус DIP24, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт