RDDW20G-12
RDDW20G-12 MEAN WELL USA Inc.
RSDW20,RDDW20-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 835mA, 835mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 835mA, 835mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції RDDW20G-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDDW20G-12 RDDW20G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW20,RDDW20-spec.pdf Isolated DC/DC Converters 20W 18-75Vin +/-12V +/-0-835mA 2x1 DIP
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RDDW20G-12 RDDW20G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW20%2CRDDW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±0.835A, ізоляція 1500VDC, корпус 2``x1``, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW20G-12 RDDW20G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW20%2CRDDW20-spec.pdf DC/DC, 20W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±0.835A, ізоляція 1500VDC, корпус 2``x1``, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт