RDDW40F-12
RDDW40F-12 MEAN WELL
RSDW40,RDDW40-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 40W 9-36Vin +/-12V 2x1 Iso +/-1.666A
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 40W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±1.666A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDDW40F-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSDW40,RDDW40-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 40W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RDDW40F-12 RDDW40F-12 Виробник : MEAN WELL RSDW40%2CRDDW40-spec.pdf DC/DC, 40W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±1.666A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW40F-12 RDDW40F-12 Виробник : MEAN WELL RSDW40%2CRDDW40-spec.pdf DC/DC, 40W, Вхід: 9-36VDC, Вихід: ±12V/±1.666A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт