RDDW40G-12
RDDW40G-12 MEAN WELL
Meanwell_RSDW40_2cRDDW40-1855615.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 40W 18-75Vin +/-12V 2x1 Iso +/-1.666A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 40W, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.666A, 1.666A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDDW40G-12 RDDW40G-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSDW40,RDDW40-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-12V 40W
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.666A, 1.666A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RDDW40G-12 RDDW40G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW40%2CRDDW40-spec.pdf DC/DC, 40W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±1.666A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+90 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW40G-12 RDDW40G-12 Виробник : MEAN WELL RSDW40%2CRDDW40-spec.pdf DC/DC, 40W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±12V/±1.666A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+90 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт