RDDW60G-15
RDDW60G-15 MEAN WELL
Meanwell_RSDW60_2cRDDW60-1855652.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters 60W 18-75Vin +/-15V 2x1 Iso +/-2A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 60W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±15V/±2.0A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDDW60G-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSDW60,RDDW60-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 60W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RDDW60G-15 RDDW60G-15 Виробник : MEAN WELL RSDW60%2CRDDW60-spec.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±15V/±2.0A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RDDW60G-15 RDDW60G-15 Виробник : MEAN WELL RSDW60%2CRDDW60-spec.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 18-75VDC, Вихід: ±15V/±2.0A, ізоляція 1600VDC, корпус 2``x1``, -40...+85 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт