Продукція > SAME SKY > RDS-16S-7229-R-D
RDS-16S-7229-R-D
RDS-16S-7229-R-D SAME SKY
rds7229d.pdf
Виробник: SAME SKY
Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Raised Arrow 0.1A 50VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 50V, Features: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 50VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Rotary with Shaft, Height Above Board: 0.232" (5.90mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDS-16S-7229-R-D RDS-16S-7229-R-D Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) rds-7229-d.pdf Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 50V
Features: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 50VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Rotary with Shaft
Height Above Board: 0.232" (5.90mm)
Actuator Level: Raised
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 16
на замовлення 207 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RDS-16S-7229-R-D RDS-16S-7229-R-D Виробник : SAME SKY rds7229d.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Raised Arrow 0.1A 50VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
на замовлення 70 шт:
RDS-16S-7229-R-D RDS-16S-7229-R-D Виробник : Same Sky rds_7229_d-3510802.pdf DIP Switches/SIP Switches Rotary DIP Switch, 7.2 x 7.2 x 2.9 mm, rotor actuator, 16 pos, TH