RDS-16S-74385-SMT
RDS-16S-74385-SMT Same Sky (Formerly CUI Devices)
rds-74385-smt.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 42V
Packaging: Tube
Features: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 42VDC
Current Rating (Amps): 100mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: Hexadecimal
Operating Temperature: -60°C ~ 125°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Rotary for Tool
Height Above Board: 0.152" (3.85mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 16
на замовлення 479 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.1A 42V, Packaging: Tube, Features: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 42VDC, Current Rating (Amps): 100mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: Hexadecimal, Operating Temperature: -60°C ~ 125°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Rotary for Tool, Height Above Board: 0.152" (3.85mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RDS-16S-74385-SMT RDS-16S-74385-SMT Виробник : Same Sky rds-74385-smt.pdf DIP Switches/SIP Switches Rotary DIP Switch, 7.4 x 7.4 x 3.85 mm, 16 pos, SMT
на замовлення 318 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RDS-16S-74385-SMT RDS-16S-74385-SMT Виробник : SAME SKY rds74385smt.pdf Switch DIP N.O./N.C. SP16T 16 Flush Screwdriver 0.1A 42VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
товару немає в наявності