RE60G1200C02
RE60G1200C02 Vishay / Dale
re-military.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watts 120ohms 1% Inductive
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RH-5 120 1% RE60G1200 C02, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm), Grade: Military, Resistance: 120 Ohms, Qualification: MIL-PRF-18546.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm)
Grade: Military
Resistance: 120 Ohms