Продукція > VISHAY > RE60G2R00C02
RE60G2R00C02
RE60G2R00C02 Vishay
re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 2Ohm 1% 5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE60G2R00C02 RE60G2R00C02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watts 2ohms 1% Inductive
на замовлення 454 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RE60G2R00C02 RE60G2R00C02 Виробник : Vishay re-military.pdf Res Wirewound 2Ohm 1% 5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
на замовлення 9 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності