RE60N1001C02
RE60N1001C02 Vishay Dale
re-military.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: NH-5 1K 1% RE60N1001 C02
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Non-Inductive
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm)
Grade: Military
Resistance: 1 kOhms
Qualification: MIL-PRF-18546
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NH-5 1K 1% RE60N1001 C02, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Non-Inductive, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.335" (8.51mm), Grade: Military, Resistance: 1 kOhms, Qualification: MIL-PRF-18546.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE60N1001C02 RE60N1001C02 Виробник : Vishay / Dale re-military.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watts 1Kohms 1% Non Inductive