Продукція > VISHAY > RE65G35R0C02
RE65G35R0C02
RE65G35R0C02 Vishay
re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 35Ohm 1% 10W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RE65G35R0C02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE65G35R0C02 Виробник : Vishay / Dale remil-239700.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 10watts 35ohms 1% Inductive