Продукція > VISHAY > RE65N10R0J01
RE65N10R0J01
RE65N10R0J01 Vishay
id-5979018-re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 10Ohm 1% 10W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RE65N10R0J01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE65N10R0J01 Виробник : Vishay Dale doc?30282 Description: RES 10W 10 OHM 1%