Продукція > VISHAY > RE65N2000J01
RE65N2000J01
RE65N2000J01 Vishay
id-5979018-re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 200Ohm 1% 10W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук
Інші пропозиції RE65N2000J01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE65N2000J01 Виробник : Vishay NH-10 200 1% RE65N2000 J01