Продукція > VISHAY > RE65N68R0C02
RE65N68R0C02
RE65N68R0C02 Vishay
id-5979018-re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 68Ohm 1% 10W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
Написати відгук
Інші пропозиції RE65N68R0C02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE65N68R0C02 RE65N68R0C02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 68 OHM 1% NH-10