RE70N15R0C02
RE70N15R0C02 Vishay Dale
doc?30282
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 15 OHM 20W FLANGE MOUNT
Packaging: Bulk
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 15 OHM 20W FLANGE MOUNT, Packaging: Bulk, Part Status: Active.
Інші пропозиції RE70N15R0C02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE70N15R0C02 RE70N15R0C02 Виробник : Vishay / Dale doc?30282 Wirewound Resistors - Chassis Mount 20watts 15ohms 1%