RE70N50R0C02
RE70N50R0C02 Vishay Dale
re-military.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: NH-25 50 1% RE70N50R0 C02
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.561" (14.25mm)
Grade: Military
Resistance: 50 Ohms
Qualification: MIL-PRF-18546
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NH-25 50 1% RE70N50R0 C02, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.561" (14.25mm), Grade: Military, Resistance: 50 Ohms, Qualification: MIL-PRF-18546.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE70N50R0C02 RE70N50R0C02 Виробник : Vishay / Dale re-military.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 20watts 50ohms 1% Non Inductive