Продукція > VISHAY > RE80G1780J01
RE80G1780J01
RE80G1780J01 Vishay
re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 178 Ohm 1% 120W ±20ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Skin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RE80G1780J01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE80G1780J01 RE80G1780J01 Виробник : Vishay / Dale re_military-1762272.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 120watts 178ohms 1% Inductive