Продукція > VISHAY > RE80G2051J01
RE80G2051J01
RE80G2051J01 Vishay
re-military.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 2.05K Ohm 1% 120W ±20ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Skin
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RE80G2051J01 RE80G2051J01 Виробник : Vishay re-military.pdf Res Wirewound 2.05K Ohm 1% 120W ±20ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Skin
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
RE80G2051J01 RE80G2051J01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 2.05K OHM 1% RH-250