Продукція > KYOCERA AVX > REA05111R0M050K
REA05111R0M050K
REA05111R0M050K KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 17 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 27.2 mA @ 10 kHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 17 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 27.2 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA05111R0M050K REA05111R0M050K Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Description: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V