Продукція > KYOCERA AVX > REA0511220M025K
REA0511220M025K
REA0511220M025K KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 96 mA @ 10 kHz
на замовлення 52000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 96 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA0511220M025K REA0511220M025K Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Мінімальне замовлення: 24
REA0511220M025K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 25VDC; Ø5x11mm; ±20%; -40÷105°C
Manufacturer series: REA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Diameter: 5mm
Body dimensions: Ø5x11mm
Height: 11mm
Operating current: 60mA
Operating voltage: 25V DC