Продукція > KYOCERA AVX > REA0812220M100K
REA0812220M100K
REA0812220M100K KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 112 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 179.2 mA @ 10 kHz
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 112 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 179.2 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
REA0812220M100K REA0812220M100K Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V