Продукція > KYOCERA AVX > REA08122R2M350K
REA08122R2M350K
REA08122R2M350K KYOCERA AVX
rea_series-3196391.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REA/ CASE: 0812/ CAP: 2R, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 49 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA08122R2M350K Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Description: SERIES: REA/ CASE: 0812/ CAP: 2R
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 35 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 49 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 350 V