Продукція > KYOCERA AVX > REA1016220M160K
REA1016220M160K
REA1016220M160K KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REA/ CASE: 1016/ CAP: 22
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 182 mA @ 10 kHz
на замовлення 599 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REA/ CASE: 1016/ CAP: 22, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 182 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V