Продукція > KYOCERA AVX > REA1020100M400K
REA1020100M400K
REA1020100M400K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded ALUMINUM RADIAL
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; ±20%; REA, Operating temperature: -25...105°C, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 10µF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating current: 0.1A, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: REA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1020100M400K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; ±20%; REA
Operating temperature: -25...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 10µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating current: 0.1A
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: ±20%