Продукція > KYOCERA AVX > REA1321100M450K
REA1321100M450K
REA1321100M450K KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REA/ CASE: 1321/ CAP: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 110 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 154 mA @ 10 kHz
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: REA/ CASE: 1321/ CAP: 10, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia (13.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 110 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 154 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 800 шт:
Мінімальне замовлення: 7
REA1321100M450K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 450VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 10µF
Diameter: 13mm
Body dimensions: Ø13x21mm
Height: 21mm
Operating current: 0.11A
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%