Продукція > KYOCERA AVX > REA1321470M160K
REA1321470M160K
REA1321470M160K KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SERIES: REA/ CASE: 1321/ CAP: 47
Packaging: Tape & Box (TB)
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 160VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: REA, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 47µF, Diameter: 13mm, Body dimensions: Ø13x21mm, Height: 21mm, Operating current: 0.23A, Operating voltage: 160V DC, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
товару немає в наявності
REA1321470M160K Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 160VDC; Ø13x21mm; ±20%; REA
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 47µF
Diameter: 13mm
Body dimensions: Ø13x21mm
Height: 21mm
Operating current: 0.23A
Operating voltage: 160V DC
Tolerance: ±20%