Продукція > KYOCERA AVX > REA1325680M200B
REA1325680M200B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 200VDC; Ø13x25mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: Ø13x25mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Mounting: THT
Diameter: 13mm
Height: 25mm
Operating current: 0.28A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 68uF; 200VDC; Ø13x25mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 68µF, Operating voltage: 200V DC, Body dimensions: Ø13x25mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Mounting: THT, Diameter: 13mm, Height: 25mm, Operating current: 0.28A.