Продукція > KYOCERA AVX > REA1622220M450B
REA1622220M450B
REA1622220M450B KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450V 22uF 1622 210mA 20%
на замовлення 388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 210 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 294 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1622220M450B REA1622220M450B Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 210 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 294 mA @ 10 kHz
на замовлення 1680 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
REA1622220M450B Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 450VDC; Ø16x22mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Manufacturer series: REA
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 22µF
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x22mm
Height: 22mm
Operating current: 0.21A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 450V DC