Продукція > KYOCERA AVX > REA1650101M450B
REA1650101M450B
REA1650101M450B KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450V 100uF 1650 760m A 20%
на замовлення 709 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 760 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.064 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1650101M450B REA1650101M450B Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 760 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.064 A @ 10 kHz
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
REA1650101M450B Виробник : KYOCERA AVX rea.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 450VDC; Ø16x50mm; ±20%; REA
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 100µF
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x50mm
Height: 50mm
Operating current: 760mA
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 450V DC