Продукція > KYOCERA AVX > REA1835472M025B
REA1835472M025B
REA1835472M025B KYOCERA AVX
rea-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM 4.7MF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 4.7 mF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.87 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.618 A @ 10 kHz
на замовлення 282 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7MF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 4.7 mF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.87 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.618 A @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
REA1835472M025B REA1835472M025B Виробник : KYOCERA AVX rea-series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 4700uF 1835 1870 mA 20%