Продукція > KYOCERA AVX > REA1840472M035B
REA1840472M035B KYOCERA AVX
rea.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 35VDC; Ø18x40mm; ±20%; REA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø18x40mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: REA
Operating current: 2.15A
Height: 40mm
Diameter: 18mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 35VDC; Ø18x40mm; ±20%; REA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø18x40mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: REA, Operating current: 2.15A, Height: 40mm, Diameter: 18mm.