Продукція > LEAGUER > REB2G3R3M0812
REB2G3R3M0812 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
3.3 uF / 400 VDC, 8x12mm, oper. temp. -25C ~ +105C, load life min.5000h at 105°C temp, which is equiv. to 20000h at 85°C,p= 3.5mm eqiv. LELON RXB; SAMWHA WL, RH, BH; SAMYOUNG NFC; JAMICON TX; SAMXON RL, RT REB2G3R3M0812 LEAGUER Electrolytic Capacitor KER
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
3.3 uF / 400 VDC, 8x12mm, oper. temp. -25C ~ +105C, load life min.5000h at 105°C temp, which is equiv. to 20000h at 85°C,p= 3.5mm eqiv. LELON RXB; SAMWHA WL, RH, BH; SAMYOUNG NFC; JAMICON TX; SAMXON RL, RT REB2G3R3M0812 LEAGUER Electrolytic Capacitor KER, кількість в упаковці: 500 шт.