Продукція > KYOCERA AVX > REC0815102M010B
REC0815102M010B KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 10VDC; Ø8x15mm; ±20%; 10000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 1mF
Operating voltage: 10V DC
Body dimensions: Ø8x15mm
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: REC
Operating current: 1.69A
Height: 15mm
Diameter: 8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 1000uF; 10VDC; Ø8x15mm; ±20%; 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 1mF, Operating voltage: 10V DC, Body dimensions: Ø8x15mm, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: REC, Operating current: 1.69A, Height: 15mm, Diameter: 8mm.